SÜREKLİ İŞÇİ KADROSUNA GEÇİŞ İÇİN YAPILACAK OLAN SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARIN KESİNLEŞEN LİSTESİ

01 Mar

  • Personel Daire Başkanlığı
  • Tüm Duyurular

SÜREKLİ İŞÇİ KADROSUNA GEÇİŞ İÇİN YAPILACAK OLAN SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLARIN KESİNLEŞEN LİSTESİ 

696 sayılı Olağanüstü Hal Kapsamında Bazı Düzenlemeler Yapılması Hakkında Kanun Hükmünde kapsamında "Sürekli İşçi" kadrolarına geçiş ile ilgili Üniversitemiz Tespit Komisyonunun 20.02.2018 tarihli kararına yapılan itirazlar ve anılan tarihten sonra Üniversitemize ulaşan Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonuçları değerlendirilmiş olup, sınava girmeye hak kazananların kesinleşen listesi aşağıda ilan edilmiştir. 

İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığına bağlı personelden sınava girmeye hak kazananların kesinleşen listesi için tıklayınız.

Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığına bağlı personelden sınava girmeye hak kazananların kesinleşen listesi için tıklayınız.

Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığına bağlı personelden sınava girmeye hak kazananların kesinleşen listesi için tıklayınız.

 Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü (Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü)’ne bağlı personelden sınava girmeye hak kazananların kesinleşen listesi için tıklayınız.

NOT: 1-) Bu duyuru TEBLİĞ niteliğindedir, ayrıca tebliğ yapılmayacaktır! 

2-) Listelerde yanında (*) işareti bulunanların; Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonuçları ilgili Kurumlar tarafından halen Rektörlüğümüze ulaştırılmamış olup, sonuçlar ulaştığında ilgililerin durumu Tespit Komisyonu tarafından yeniden değerlendirilecektir. 

3-) Sınav 10 Mart 2018 Cumartesi günü saat 10:00'da Üniversitemiz Atatürk Eğitim ve Kültür Merkezi'nde (Merkezi Derslikler) yapılacak olup, sınavda uyulması gereken kurallar için tıklayınız.